PIKNIK RODZINNY

 

  Niedziela, 2 czerwca, należała do Rodziny. W tym dniu odbył się bowiem Piknik Rodzinny zorganizowany przez GOK w Brzózie Stadnickiej wraz z naszą szkołą. Hasło tegorocznego pikniku brzmiało:

"Dziecko przyszłością Rodziny".

W związku z tym, po występach tanecznych i wokalnych zespołów działających przy GOK, zaprezentowały się wszystkie oddziały przedszkolne i szkolne Szkoły Podstawowej w Brzózie Stadnickiej. Każda klasa, pod kierunkiem swojego wychowawcy, przygotowała i zaprezentowała jeden zawód. W pomysłowych aranżacjach, specjalistycznych strojach, przy dźwiękach muzyki mogliśmy zatem podziwiać:

Przedszkolaki młodsze - policjanci

Przedszkolaki starsze - ogrodnicy

Klasa I - marynarze

Klasa II - rolnicy

Klasa III - modele i modelki

Klasa IV - malarze

Klasa V - lekarze

Klasa VI - fryzjerzy

Klasa VII - piloci 

Klasa VIII - informatycy

Należy dodać, iż po prezentacji zawodu, każda klasa brała udział w ciekawym konkursie związanym tematycznie z przedstawianą dziedziną. Nagrody w konkursach - piękne puchary- zostały ufundowane przez Wójta Gminy Żołynia, pana Piotra Dudka, który był obecny podczas całego występu, a także pełnił funkcję przewodniczącego jury.

Dodatkową atrakcją dla wszystkich gości były stoiska z pysznym jedzeniem przygotowanym przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz możliwość wykonania przez dzieci zapiekanki pod czujnym okiem p. Krzaka, pracownika Piekarni w Żołyni. W trakcie występów można było także zapoznać się z ofertą Ant - Medu z Żołyni, poznać wyroby z wikliny autorstwa p. Wójtowicza czy prace plastyczne p. Anny Brzezickiej. Atrakcje zapewniali również strażacy organizując wodne zawody. Popularnością cieszyły się też dmuchańce i bar z kiełbaskami. 

To był wspaniały, słoneczny, radosny, prawdziwie rodzinny, piknik.

Dziennik elektroniczny

KONTAKT

KONTAKT:

Brzóza Stadnicka 425

37-110 Żołynia

tel./fax: (17) 224-80-23

e-mail szkoły: 

spbrzozastadnicka@wp.pl